• 4
  • 4
  • 4
“Eğitiminizi planlayın, geleceğinize şekil vermekte geç kalmayın!”

İNGİLTERE'de EĞİTİM

Lİsans / Lİsans Üstü

İngiltere'de alacağınız eğitim size seçtiğiniz kariyer için ihtiyaç duyduğunuz becerileri, nitelikleri ve bağlantıları kazandırır. İngiltere'deki eğitiminin kazandırdığı nitelikler tüm dünyada işverenler tarafından saygı ve değer görmekte olup size iş başvurularınızda büyük avantaj sağlayacaktır.

İşverenlerin İngiltere'deki eğitiminin kazandırdığı niteliklere değer vermesinin nedenlerinden biri bu eğitim sisteminin işyerinde gerekli olan becerilere odaklanmasıdır. İngiltere’deki birçok kurs işletmelerle ortaklık içinde tasarlanmış olup dersler endüstri uzmanları tarafından verilmektedir, böylece gelecekteki kariyeriniz için gerçek bir deneyim kazanmış olursunuz. Bazı kurslar size aynı zamanda eğitiminizin bir parçası olarak işe yerleştirme, bir işletme, vakıf veya kamu sektörü organizasyonu için çalışma fırsatı da sunmaktadır.

İngiltere'deki eğitim şekli tüm dünyada işverenler tarafından yoğun talep gören yaratıcılık, yenilik, takım çalışması ve liderlik gibi özellikleri teşvik etmektedir. İngiltere'de eğitim alırken aynı zamanda yeni kültürler öğrenecek ve dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilerle sosyalleşeceksiniz; bu, günden güne artarak uluslararası hale gelen iş dünyasında çok değerli bir deneyimdir.